Canon EOS 500d Fotoğraf Makinesiİnsanların güncel hayattaki hobilerinden biri fotoğraf çekmektir. Yaklaşık 20 yıldır insanlar kendilerine fotoğrafçılara özel olarak hazırlanan profesyonel fotoğraf makinelerini alarak hayattaki her güzel ya da kötü anı durdurmaktadır. Daha çok manzaralı alanlarda rastaldığımız fotoğrafçılar için Canon yep yeni bir ürün piyasa sürdü.


Bu ürün canon eos 500d modelidir. Yıllardır fotoğraf makinesi gibi elektronik ürün hazırlayan ve piyasaya sunan canon bu son ürünü ile de çok konuşulacaktır. Canon 500d 15.1 megapiksel çözünürlüğündedir. Teknik terimler hakkında bilgisi olmayanlar için şunu söyleyebiliriz ki bu fotoğraf makinesi ile harika görüntü de fotoğraflar çekebilirsiniz. 2009 yılının son aylarında piyasaya tanıtılan canon 500d şu sıralar teknoloji marketlerindeki raflar da yerini aldı.

canon 500d Canon EOS 500d Fotoğraf Makinesiİnternet sitelerinde hd kalite videoları görüyoruz. Bu videolar aynı zaman da canon 500d ile çekilebilir. Hd ile muhteşem görüntüler de videolarınızı kaydedebilir ve geniş ekran da izleyebilirsiniz. Aynı zaman da canon 500d modelinin lcd ekran özelliği de bulunuyor. İlla ki video ve fotoğraf kaydederken fotoğraf makinesine yakınlaşmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz gibi arkadaşınızla ya da sevgilinizle lcd ekrana bakarak kaydetme işlemlerini yapabilirsiniz. Lcd ekran özelliği geçmişte üretilen hiç bir fotoğraf makinesi modelinde bulunmuyor. Fakat son çıkan tüm canon ürünlerinde 500d modelinde olduğu gibi lcd ekran özelliği bulunuyor. Canon 500d modeli dijital olduğundan dolayı bilgisayar bağlantısı ile fotoğraflarınızı bastırabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar programları yardımıyla bu fotoğraflara çeşitli efectler vererekte bastırabilirsiniz. Görüntüsünü çekmek istediğiniz bölgeyi de yakınlaştırarak çekebilirsiniz. Özellikle canon 500d modelinin dış görünümü oldukça şıktır. Her profesyonel ya da amatör fotoğrafçının kullanması gereken fotoğraf makinesi modellerinden biri canon 500d’dir.

Canon eos 500d fiyatı:

Canon 500d fiyatı 1000 euro Türk parasına göre 2000 liradır.

fotoğraf makinesi fiyatları, canon 500d, canon fotoğraf makinesi, canon fotoğraf makineleri, canon profesyonel fotoğraf makinesi fiyatları, en son çıkan fotoğraf makineleri, canon 500, profesyonel canon fotoğraf makinesi fiyatları, profosyonel fotograf makınaları canon fıyatları, canon hd fotoğraf makinesiNo Tag

Yorum yapmak ister misiniz?!