Farmville Ne Demek? Farmville Oyunu Nasıl Oynanır?Facebook oyunları arasından en sevilenlerinden birisi hiç şüphesiz Farmville. Farmville oyunu hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağız.

Farmville Nedir? Farmville Ne Demek?

Facebook uygulamalarından birisidir Farmville. Flash tabanlı, görsel bir oyundur. Bu oyundaki amaç tarlanızı ekip biçerek para ve tecrübe puanı XP kazanmaktır.


Kazandıkça Level atlayacak, tarlanızı büyütecek, daha farklı ürünler ekip biçebileceksiniz. Oyunda arkadaşlık mevzuusu da oldukça önemli, çünük komşunuz olmadan bazı şeyleri almanız çok zor. Oyunda iki türlü para var, birisi Coin, diğeri ise Cash. Her level atladıkça gelen Cash, çok faydalı…

Para kazanmak ve oyun içindeki araçlar:

Oyunda karşınıza çıkan plow tool seçeneği yardımıyla tarlalar oluşturabilir, tarlanızı keyfinize göre ekip biçebilirsiniz. Plow tool’ un yanındaki delete tool ise, isminden anlaşıldığı gibi tarlaları eşyaları vs. silmeye yarayan bir araçtır. Plant- Harvest tool yardımıyla da tarlaya tohum ekip biçip, ürün elde edebilirsiniz. Ne kadar çok ürün elde ederseniz o kadar para kazanırsınız. Manülerden birisi ise market… Buradan en uygun tohumu alıp ekeceksiniz. Tohum çeşitine göre 4 saat, 12 saat 1 gün bekleyecek ve o süre sonunda olgunlaşan meyve ve sebzeleri toplayacaksınız. Bu sayede para kazanacaksınız.

Oyun içindeki araçlar ve özellikler:

Yukarıda yazdıklarım dışında market butonuna basarsanız çeşitli ağaçlar satın alabilir, dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Seeds>tohum, Trees>Ağaç, Animals> Hayvanlar, Buildings>Binalar, Decoration>Dekor, Expand ise genişleme anlamına gelmektedir.

Buradan alacağınız ağaçlar da size para kazandırabilir. Hayvanlar da aynı şekilde. Binalar ve dekorlarla para kazanamazsınız. Sadece XP yani tecrübe puanı kazanırsınız. Expand ile de tarlanızın boyutunu büyüterek daha çok para kazanabilirsiniz.farmville1 Farmville Ne Demek? Farmville Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunun başlangıcı zevkli, yarışma tadı da varsa cidden bağlanabilirsiniz. Ama bir süre sonra tıklama ameleliği gibi gelebilir, çünkü tarla büyüdükçe ekip biçmek zorlaşacaktır. okul otobüsü hediyeden çıkarsa aman satmayın, tam 9 karelik alanı plow’luyor.

Farmville Oyunu Hileleri
Farmville oyunu için çeşitli hile ve yöntemleri bilmenizde fayda var. Çünkü oyunda yükselmek için daha kısa zamanda yapmanız gereken şeyler var. Hangi üründen en fazla verimi alacağınızı ve en kısa zamanda yükselme yollarını merak ediyorsanız tıklayın:

Farmville Oyunu Hileleri

farmville ne demek, fesbook oyunları, Cepten facebook oyunları nasıl oynanır, fesbook oyunları nasıl oynanır, hangi cepten facebook da okey oynarım, işe yarayan farmville oyun hileleri, işe yarayan farmville para hilesi, metro güzergahı, telefondan facebook oyunu nasıl oynanır, FARMVİLLE OYUNUNo Tag
5 Aralık 20102.690 okunma Yorum yapılmamış, etiketler:,

Yorum yapmak ister misiniz?!