Facebook E-Mail: Facebook.com Uzantılı E-Posta Adresi Çok Yakında GeliyorFacebook, sosyallaşmenin olmazsa olmaz öğelerinden birisi olan e-mail sistemini de devreye koymaya hazırlanıyor. Dünya üzerinde 500 milyondan fazla kullanıcısı olan Sosyal Paylaşım sitesi Facebook, internet üzerinden iletişimde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Maillerinize bakarken aynı anda sohbet etmek de ister misiniz? Facebook, elektronik posta ve sanal sohbet gibi tüm elektronik iletişim araçlarını tek bir çatı altında toplayan bir platform geliştirdi. Yeni platformun tanıtımını da Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg yaptı.

İnsanların İletişim Alışkanlıkları Değişecek


Zuckerberg, “Hala elektronik posta göndermek en yaygın iletişim araçlarından biri ancak bizim yeni sistemimizle insanların iletişim alışkanlıkları değişecek” dedi.

“Facebook.com” uzantılı elektronik posta adresi alan kullanıcılar bu adres ile hem e-postalarına hem de Facebook’daki mesajlarına erişebilecek.facebook11 Facebook E Mail: Facebook.com Uzantılı E Posta Adresi Çok Yakında Geliyor

Kullanıcının posta kutusunu istediği gibi kişiselleştirmesine olanak sağlayan platform, gelen mesajları önem sırasına göre otomatik olarak sınıflandıracak. Platform üzerinden sanal sohbet de mümkün olacak.

Milyonlarca kullanıcının merakla beklediği platformun, G-mail, Hotmail ve Yahoo gibi elektronik posta devlerine rakip olması bekleniyor.

Sistem, varolan Facebook kullanıcı adınızı kullanacak ve davetiye sistemiyle üye olunabilecek. Dilerseniz, buradan davetiye isteği gönderebilirsiniz. Ayrıca sisteme geçen kişiler, arkadaşlarına davetiye gönderebilecek.

e posta nedir nasıl yazılır, epostanasılyazılır, facebookta e posta ile arkadaş ekleme, facebook com, e posta nasıl yazılır, facebook e posta nedır, e posta adresi nasıl yazılır, e-posta nasıl yazılır, e-posta adresi nasıl yazılır, e posta nedirNo Tag
17 Kasım 20106.308 okunma 2 defa yorumlanmış, etiketler:

2 yorum yapılmış »

  • hakan demiş ki:

    ben hakan sen kimsin

  • ilknur demirtaş demiş ki:

    facebota nasıl emailadresi yazılır ben onu anlamaya çalışıyorum

Yorum yapmak ister misiniz?!