Evde Ufo Nasıl Yapılır?Evde oturup da ufo yapmayı hiç düşündünüz mü? Ufo yapmak için bir sürü farklı yöntem var. Öncelikle mıknatıs etkisiyle yükselmeye çalışabilirsiniz. Ama garantisi yok icon smile Evde Ufo Nasıl Yapılır?


Ya kanat, pervane gibi aerodinamik kullanacağız ya da roket gibi momentumun korunumu ilkesine dayanarak uçan birşey yapcaz ki ben bunlara sıcak bakmıyomum.

ufo Evde Ufo Nasıl Yapılır?Neden derseniz, aerodinamik çok hassas ve evde yapılması zor olan pervane, kanat gibi şeyleri kapsıyor

Roket gibi yanma, tehlike arz eden şeyler de bana sıcak gelmiyor.

En kolayı zeplin yapmak. Bizi en kolay o paklar. Çalışmalarımız tamamlandığında Eyfel Kulesinde olacağız. icon biggrin Evde Ufo Nasıl Yapılır?

Ufo Ne Demek?

UFO, “Unidentified Flying Object” yani türkçesi Tanımlanamayan Uçan Nesneler demek.

Ufoların Tarihi

UFO’larla ilgili ilk iddia (uçan daire) 1947′de ortaya atıldı. ABD’de Hiroşima’ya atılan bombanın çıktığı üssün bulunduğu Roswell kasabasına bir uçan daire düştüğü üs komutanınca açıklanmasına rağmen sonra yalanlanmıştır.

Aslında UFOlar hakkında uzun uzun yazılarımız olacak nasılsa, şimdilik bu kadarla yetinelim.

ufo nasıl yapılır, evde yapılan roket nasıl uçar, evde roket nasıl yapılır, ufo nasıl uçar, ufolar nasıl uçar, ev yapuçan ufo yapımı, evde ufo yapımı, uçan roket nasıl yapılır, nasıl ufo yapılır, mıknatıs matıNo Tag
1 Şubat 20105.116 okunma Yorum yapılmamış, etiketler:, , ,

Yorum yapmak ister misiniz?!