Facebookta Fotograf Etiketleme Nasıl Yapılır.facebook güvenlik ayarları1 300x223 Facebookta Fotograf Etiketleme Nasıl Yapılır.

Facebookta Fotograf Etiketleme

Son zamanlarda Facebook’ta fotoğraf etiketleme yaygınlaşmış durumda. Kişiler bir çok karakterin bulunduğu bir fotoğraf üzerinde karakterlerle eşleşen arkadaşlarını o karakter üzerinde etiketliyorlar. Bazıları sinirli,bazıları sevimli,bazıları asabi gibi etiketlenmelere maruz kalabiliyor.

Facebook’un bu etiketleme sistemi kullanıcıların neredeyse en çok kullandığı sistemlerden birtanesi. Fotoğraf’ta etiketlendiğinizde size bir uyarı maili geliyor. Ayrıca Facebook Anasayfa’sında sizin profilinizde bulunan bildirimlerden de size uyarı geliyor. İstediğiniz takdirde etiketi kaldırtabiliyorsunuz. Tabi etiketi kaldırtabilmek için bir şikayet bildirmeniz gerekmektedir.

Facebook Yeni Fotograf Yükleyicisi :

Yaptığı her yeniliği kullanıcılar tarafından yerden yere vurulan Facebook en sonunda kullanıcıların beğenisini kazanacak bir yenilik yaptı. Uzun süredir facebook üzerinde fotoğraf yükleme aracı olarak java yükleyicisi kullanılıyordu. Buradaki ön izlemeler ve sekmeler sayfanın aşırı derecede kasılmasına sebep oluyordu. Ayrıca Java yükleyicisi ön planda çalıştığı için fotoğraflar yüklenene kadar başka bir iş yapılamıyordu.

Facebook en sonunda buna bir el attı ve yeni prototip fotoğraf yükleyicisini kullanıma sundu. Yeni fotoğraf yükleyicisi sayesinde artık fotoğraflarınızı çok daha hızlı ve kolay bir şekilde facebook’a ekleyebilirsiniz. Ayrıca yükleyici arka planda çalıştığı için fotoğraflarınızın yüklenmesi sürerken siz başka işlerle de meşgul olabilirsiniz.

FOTOGRAF NASIL ETİKETLENİR NASIL YAPILIR :

Facebook resim etiketleme işlemi aslında çok basit arkadaşlar.İlk önce bir fotoğraf yüklüyoruz profilimize ve daha sonrasında fotoğrafa tıklayıp açıldığı zaman altta sol tarafta “ Bu fotoğrafı Etiketle ” butonuna tıklıyoruz ve resmin üzerinde istediğiniz bir yerine tıklayın ve karşınıza çıkan isimleri seçtiğiniz zaman otomatik olarak etiketlenecektir.

Facebook fotoğraf ekleme
işleminizin sonunda ” etiketlemeyi bitir ” butonuna basıyorsunuz.Facebook resim etiketleme nasıl olur diyen arkadaşlara umarım bir parça yardımımız dokunmuştur. Facebook fotoğraf etiketlemerde aynı şekilde yapılıyor..

fotoğrafı etiketle, etiketlemek ne demek, facebook karakterleri nasıl yapılır, facebookta fotoğraf nasıl etiketlenir, facebookta etiketlemek ne demek, fotoğrafı etiketle ne demek, fotoğraf etiketleme nasıl yapılır, foto etiketleme, facebookta fotoğraf etiketlemek ne demek, facebookta etiketleme nedirNo Tag

Yorum yapmak ister misiniz?!