CV Özgeçmiş Hazırlama Programı Resume BuilderYeni bir iş aramaya çıktığımızda nereye gidersek gidelim hemen bir özgeçmiş isterler.Nerde okudunuz,hangi bölümü bitirdiniz,aldığınız kurslar eğitimler ve daha önce nerede çalıştığınız gibi bir çok bilgi istenir.Tabii işe alınabilmek için mutlaka iyi bir özgeçmişe sahip olmalısınız ama en önemlisi iyi bir Özgeçmiş(CV) yazmak.Sarmsoft da CV yazmak isteyen ama beceremeyenler için Resume Builder adında bir CV oluşturma programı geliştirmiş.


CV Özgeçmiş Hazırlama Programı Resume Builder

Resume Builder zor işi sizin yerinize üstlenerek zamanınızı ve paranızı korumaya yardımcı olur.Yazılım sayesinde sadece 15 dakikada profosyonel ve güzel bir görünüme sahip özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Özgeçmişinizi oluştururken yazılımın içinde ki hazır stil ve şablonlardan yararlanabilirsiniz. Yazılımla beraber gelen örnek özgeçmişlere göz atarak özgeçmişinizin nasıl olacağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ama örnek özgeçmişler İngilizce,Almanca ve Fransızca dillerinde.

Yazılım,iş ararken ve özgeçmişinizi doldururken işinize yarayabilecek püf noktaları içeriyor. Resume Builder, özgeçmişinizin yapısını kullanıcı dostu bir şekilde gösteriyor ve değiştirmek istediğiniz bölümleri kolayca seçebiliyorsunuz.

Özgeçmişinizde ki biyografik veri,amaç,iş geçmişi,deneyim alanları,kişisel bilgiler,yayınlar,ödüller,özet,lisanlar,sertifikalar,referanslar ve askerlik bilgileri bölümlerinin sırasını istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Özgeçmişinizi hazırladıktan sonra herkesin rahatça okuyabilmesi için Microsoft Word formatında kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda internette kullanabilmek içinde HTML olarak kaydetme imkanına sahipsiniz.Yazılım ayrıca uluslar arası insan kaynakları sitelerinin kullandıkları HR-XML standardını da destekliyor.resume builder CV Özgeçmiş Hazırlama Programı Resume Builder

Oluşturduğunuz özgeçmişinizi yazıcıdan çıkartabilir ve 6 dilde yazım denetimi yapabilirsiniz.Yazılım içinde bir veritabanında iş başvurusu yaptığınız ve yapacağınız firmaların bilgilerini tutabiliyorsunuz.Programın dahili e-posta modülü sayesinde özgeçmişinizi bu firmalara çok rahat gönderebiliyorsunuz.Dilerseniz Microsoft Outlook Express ile entegre ederek göndereceğiniz e-postaları Outlook Express ile gönderebiliyorsunuz.Entegre FTP istemcisini özgeçmişinizi web sitenize koymak için kullanabilirsiniz.

Nasıl bir özgeçmiş hazırlanacağını bilmiyorsanız ve profosyonel bir özgeçmiş yazmak istiyorsanız Resume Builder yazılımı kullanabilirsiniz.Yazılımı http://www.sarmsoft.com adresine girerek edinebilirsiniz.

cv oluşturma programı, cv hazırlama programı, cv hazırlama, cv hazırlama programı türkçe, özgeçmiş programı, cv yap, sivi hazırlama, türkçe cv hazırlama programı, cv hazırlama programı indir türkçe, türkçe cv hazırlama programı indirNo Tag
16 Şubat 201011.466 okunma 1 defa yorumlanmış, etiketler:, ,

Bir yorum yapılmış »

  • sergio demiş ki:

    bu program güzele benziyor ama ücretli mi yoksa ücretsiz bir cv yapma programı mı belirtmemişsiniz.

Yorum yapmak ister misiniz?!